Vår verksamhet: Linköping, Norrköping, Motala, Vadstena

OBS! pga Covid 19 är verksamheten i Motala och Vadstena pausad

Linköping
Skäggetorps centrum

Motala
K-Ringen
Ringgatan 6, 591 60 Motala

Sira Jokinen Lisse
Initiativtagare och Verksamhetsledare
mobil: 0706-235739
sira@varldensmammor.se

Eva Fornåå
Orförande Kisam
mobil: 0730-971160
eva@varldensmammor.se

Rafah Atassi
Arabiskatalande kontaktperson Motala och Linköping
mobil: 0760 777338
rafah@varldensmammor.se

Sania Qureshi
Engelsktalande kontaktperson Norrköping och Linköping
mobil: 0735-218749
sania@varldensmammor.se

Samar Fawaz
Kontaktperson Motala
mobil: 0707-926962
samar@varldensmammor.se

Danko Lisse Cruz
Assisterande Verksamhetsledare
mobil: 0700140114
danko@varldensmammor.se