Vår verksamhet: Linköping, Norrköping, Motala, Vadstena

OBS! pga Covid 19 är verksamheten i Norrköping och Vadstena pausad

Linköping
Skäggetorps centrum

Motala
K-Ringen
Ringgatan 6, 591 60 Motala

Sira Jokinen Lisse
Initiativtagare och Verksamhetsledare
mobil: 0706-235739
sira@varldensmammor.se

Eva Fornåå
Orförande Kisam
mobil: 0730-971160
eva@varldensmammor.se

Samar Fawaz
Kontaktperson Motala
mobil: 0707-926962
samar@varldensmammor.se

Sania Qureshi
Engelsktalande kontaktperson Norrköping och Linköping
mobil: 0735-218749
sania@varldensmammor.se

Samah Bahlo
Svenska och arabisktalande kontakperson Linköping
samah@varldensmammor.se

Rafah Atassi
Arabisktalande kontaktperson Motala och Linköping
mobil: 0760-777338
rafah@varldensmammor.se

Habibo Hanaan Hassan
Somalisk och engelsktalande kontakperson Norrköping och Linköping
mobil: 0735-218749
habibo@varldensmammor.se

Zaga Lisse Jokinen
Aktivitetsledara barn och ungdomar
mobil: 0761-720080
zaga@varldensmammor.se

Jani Jokinen
IT
mobil: 0700-141414
jani@varldensmammor.se

Danko lisse Cruz
Assisterande Verksamhetsledare/Konstnär/Webdesigner
mobil: 0700-140114
danko@varldensmammor.se